Woda różana TRS – produkt wielofunkcyjny opinia


Woda różana od dawna gości na mojej półce i świetnie sprawdza się jako tonik oraz jako mgiełka do twarzy. Można jej używać również do deserów ale osobiście używam jej głownie jako kosmetyk do twarzy oraz włosów. Świetnie odświeża, tonizuje skórę, reguluje wydzielanie sebum wiec nadaje się zarówno do skóry tłustej jak i suchej.

Skład:

  • Woda
  • Esencja różana
Moja opinia
Woda różana firmy TRS jest bezbarwna, znajduje się w szklanej butelce z plastikowa zakrętką która jest niestety bardzo niepraktyczna ponieważ nie można zakręcić do końca wiec istnieje ryzyko wylania się w transporcie. Swoja wodę przelałam do pojemnika z atomizerem ponieważ najwygodniej używa mi się jej jako mgiełka ale używam jej również do rozrabiania glinki i tutaj sprawdza się rewelacyjnie gdyż zwykła woda może wysuszyć skórę.  Mgiełkę można stosować do każdego rodzaju skóry, jej skład jest bardzo prosty wiec nie zaszkodzi nawet bardzo wrażliwej skórze. 
Uwielbiam zapach róży a ten jest wyjątkowo piękny chociaż nie utrzymuje się długo na skórze. Mgiełki używam po umyciu twarzy jako tonik ponieważ niweluje uczucie ściągnięcia oraz delikatnie nawilża skórę. Wcześniej używałam wody różanej Dabur ale z tego względu że zmienił się skład na bardziej chemiczny musiałam poszukać bardziej naturalnego zamiennika.
Koszt wody to ok 8 zł za 190 ml.

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najtaniej w sieci:
Zobacz